Apie mus ir mūsų gaminius iš medžio

Apie mus VisiSuvenyraiApie_mus_visisuvenyrai_banner-750x258_1
Apie_mus_visisuvenyrai_banner-1222x420_R2@_2Apie mus VisiSuvenyrai
Apie_mus_visisuvenyrai_banner-1222x420_R2@_3Apie mus VisiSuvenyrai
Apie mus VisiSuvenyraiApie mus VisiSuvenyrai

Prekių ženklo vertybės

Įkvėpimas, kilęs iš miško

Mes esame šeima, visuomet jautusi poreikį būti gamtoje ir mylėti mišką. Mūsų gaminiai įkvėpti gamtos ir nuostabių Lietuvos miškų medžių. Seno ąžuolo ar uosio mediena spinduliuoja šimtmečius kauptą energiją ir stiprybę. Senosios stalystės amato tradicijos, skandinaviško dizaino idėjos bei inovatyti CNC gamybos technologija leidžia kurti ir gaminti unikalius produktus iš medžio. Mes naudojame tik lietuvišką kietmedžių – ąžuolo ir uosio medieną bei aukštos kokybės beržo fanerą.

Mes mylime Skandinavijos šalių dizainą

Mes gaminame medinius papuošalus, suvenyrus, žaislus ir kitas interjero detales. Kurdami gaminius mes remiamės Skandinavijos šalių dizaino idėjomis. Funkcionalumas ir paprastumas yra itin svarbūs skandinaviškame dizaine, kuriam įtakos daro ne tik žymiausi skandinavų dizaineriai, bet ir miškinga gamta bei žmogaus poreikis patogumui ir jaukumui. Štai kodėl mes mylime skandinavišką dizainą, o savo gaminius iš medžio pristatome ir užsienio rinkai skirtoje elektroninėje parduotuvėje www.wood4home.eu

„Design Thinking” – paprastiems ir inovatyviems produktams

„Dauguma žmonių daro klaidą manydami, kad dizainas yra tai, kaip daiktas atrodo. Žmonės mano, kad tai išorinis blizgesys, – kai dizaineriams duodama dėžutė ir pasakoma „Padarykite, kad tai gerai atrodytų”. Tai ne tai, ką galvojame apie dizainą. Tai ne tik tai, kaip daiktas adrodo ir yra jaučiamas. Dizainas yra tai, kaip tai veikia”, – sako išradėjas ir dizaineris, korporacijos „Apple” bendraįkūrėjas Steve Jobs.

CNC ir rankų darbas

Kad pagamintume aukštos kokybės medinius suvenyrus, papuošalus, žaislus ir kitas interjero detales, mes naudojame kompiuterizuotas CNC (angl. computer numerical control) frezavimo stakles ir rankų darbą. Manome, kad joks robotas ar mašina niekada nesukurs autentiško gamino kaip tai padaro patyrę meistro rankos, tačiau modernių technologijų naudojimas leidžia gaminti produktyviau ir siekti geros kokybės. Visas baigiamąsias operacijas kaip šlifavimas, poliravimas ar aliejavimas, mes rūpestingai atliekame rankomis.

Apie mus kalba patys darbai, tad tikimės, kad išsirinksite ir ilgai džiaugsitės mūsų gaminiu.

Kontaktai

El. paštas: info@visisuvenyrai.lt
Telefonas: +37067775352

Medžio dirbtuvės:
Šalnų km., Taujėnų sen., Ukmergės raj. LT-20350

Komanda

  • Vaidotas

    Vaidotas

  • Virginija_sales

    Virginija

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.