Saugus atsiskaitymas

Siekdami užtikrinti aukščiausią asmeninių bei finansinių duomenų saugumą, Jūsų patogumui siūlome keletą skirtingų būdų saugiai atsiskaityti.

Saugus atsiskaitymas pavedimu
Banko pavedimas

Galite padaryti paprastą pavedimą į SWEDBANK esančią sąskaitą. Patvirtinę užsakymą prekių krepšelyje, el. paštu gausite mokėjimui atlikti reikalingus duomenis. Pavedimą galite padaryti iš bet kurio banko.

Apmokėjimas pavedimu yra saugus atsiskaitymas ir pirkėjui, ir pardavėjui, nes piniginės operacijos vyksta tiesiai tarp bankų.

Saugus atsiskaitymas internetine bankininkyste
Elektroninė bankininkystė

Tai greitesnis ir patogesnis atsiskaitymo būdas, kurį suteikia Lietuvos banko licencijuota elektroninių mokėjimų įstaiga. Atsiskaityti galite naudodami bet kurio Lietuvos banko („Swedbank”, „SEB”, „Luminor”, „Šiaulių bankas” ir kt.) elektroninės bankininkystės sistemą.

Tai saugus atsiskaitymas, nes visos piniginės operacijos vyksta elektroninės bankininkystės sistemoje, o saugumą užtikrina pats bankas.

Kol kas neveikia.

Saugus atsiskaitymas koretlėmis
PayPal

Tai pasaulyje populiariausia ir žinomiausia atsiskaitymo sistema. PayPal leidžia saugiai atsiskaityti tiek turitiems paskyrą šioje sistemoje, tiek neturintiems, bet norintiems mokėti banko kortele.

Su PayPal galite atsiskaityti vienu mygtuko paspaudimu tiesiai iš krepšelio puslapio paspaudę ant „Check out with PayPal”.

Tai saugus mokėjimo būdas, leidžiantis atsiskaityti internete neatskleidžiant asmeninės finansinės informacijos.

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.