Ažuolinės medinės segės pagamintos iš seno ąžuolo medienos – visi suvenyraiAžuolinės medinės segės pagamintos iš seno ąžuolo medienos – visi suvenyrai

Segės iš ąžuolo

Mediniai papuošalai - segės dvelkia seno ąžuolo galia ir miško energija. Ąžuolas – amžinumo, jėgos ir tvirtumo simbolis.

Medines sages rasite čia
Medinės sagtelės skarelėms ir šalikams – visi suvenyraiMedinės sagtelės skarelėms – visi suvenyrai

Sagtelės skarelėms

Jeigu mėgstate ryšėti skarelę ar šaliką, pasipuoškite šiuo aksesuaru. Tai praktiškas papuošalas, suteikiantis savitumo ir išskirtinumo.

Sagtelių kolekciją rasite čia
Mediniai padėkliukai puodeliams – visi suvenyraiMediniai padėkliukai puodeliams – visi suvenyrai

Padėkliukai puodeliams

Mediniai padėkliukai puodeliams apsaugos nuo karščio baldus ir suteiks namams jaukumo. Tai gali būti ir šilta dovana iš medžio!

Padėkliukai puodeliams yra čia
Uosinės medinės segės visi suvenyraiUosinės medinės segės visi suvenyrai

Mediniai papuošalai - sagės

Segės iš uosio kietmedžio pabrėžia savitą stilių ir atskleidžia medienos rievių grožį. Netikėtos formos ir medienos unikalumas suteikia papuošalui ypatingos vertės.

Visos medinės segės yra čia

Kalėdos – gražiausia metų šventė, o kalėdinių dovanų idėjos ima suktis kiekvieno galvoje. Originalios kalėdinės dovanos iš medžio džiugins visus metus, todėl svarbu paririnkti rankų darbo sušildytą suvenyrą, papuošalą ar kitą gaminį iš medžio. Dovanų idėjos turi dvelkti išskirtinumu, todėl moterims puikiai tiks mediniai kalėdiniai papuošalai – medinės sages, auskarai, mediniai pakabukai, o jeigu ieškote kažko mielo – mediniai padėkliukai bus visada gera kalėdinė dovana iš medžio. Tradicinėse parduotuvėse esantis dovanų pasirinkimas ir kalėdinių dovanų idėjos nėra originalios, tad paskubomis nupirktas kinietiškas blizgutis – labiau galvos skausmas, nei kalėdinės dovanos iš medžio.

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.