Ažuolinės medinės segės pagamintos iš seno ąžuolo medienos – visi suvenyraiAžuolinės medinės segės pagamintos iš seno ąžuolo medienos – visi suvenyrai

Segės iš ąžuolo

Mediniai papuošalai - segės dvelkia seno ąžuolo galia ir miško energija. Ąžuolas – amžinumo, jėgos ir tvirtumo simbolis.

Medines sages rasite čia
Medinės sagtelės skarelėms ir šalikams – visi suvenyraiMedinės sagtelės skarelėms – visi suvenyrai

Sagtelės skarelėms

Jeigu mėgstate ryšėti skarelę ar šaliką, pasipuoškite šiuo aksesuaru. Tai praktiškas papuošalas, suteikiantis savitumo ir išskirtinumo.

Sagtelių kolekciją rasite čia
Mediniai padėkliukai puodeliams – visi suvenyraiMediniai padėkliukai puodeliams – visi suvenyrai

Padėkliukai puodeliams

Mediniai padėkliukai puodeliams apsaugos nuo karščio baldus ir suteiks namams jaukumo. Tai gali būti ir šilta dovana iš medžio!

Padėkliukai puodeliams yra čia
Uosinės medinės segės visi suvenyraiUosinės medinės segės visi suvenyrai

Mediniai papuošalai - sagės

Segės iš uosio kietmedžio pabrėžia savitą stilių ir atskleidžia medienos rievių grožį. Netikėtos formos ir medienos unikalumas suteikia papuošalui ypatingos vertės.

Visos medinės segės yra čia

Su meile ir rūpesčiu išrinkta dovana parodo ypatingą dėmesį, tad dovanos turi būti unikalios, išskirtinės, mielos tiek dovanojančiam, tiek gaunančiam. Mūsų rankų darbo dovanos iš medžio tiks įvairioms progoms: bus ir lauktuvės iš Lietuvos, ir subtili dovana jai, ir jaukus namų ar biuro akcentas. Medinės dovanos sušildys natūralios medienos grožiu, o ąžuolo ar uosio nepakartojama tekstūra primins gamtos unikalumą. Mūsų gaminami mediniai suvenyrai ir dovanos iš medžio – puikus pasirinkimas lieškatiems lietuviškos dovanos užsieniečiams ar bet kuriai progai.

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.