Didmeninė prekyba suvenyrais, papuošalais ir žaislais iš medžio

Priimame individualius užsakymus, bendradarbiaujame su įmonėmis, suvenyrų parduotuvėmis bei butikais, kurie ieško unikalių gaminių – verslo dovanų ir suvenyrų, papuošalų ar kitų aksesuarų.
mediniai suvenyrai užsieniečiams Lietuva padėkliukai puodukams
Dizainas ir kokybė

Mes esame šeimos verslas, todėl mums svarbi gera reputacija ir puikūs klientų atsiliepimai. Stengiamės būti lankstūs, atsižvelgti į individalius poreikius, pasiūlyti optimalų sprendimą ir užtikrinti kokybės kontrolę. Tad siūlome minimalistinio skandinaviško dizaino, inovatyviomis gamybos technologijomis pagamintus ir rankų darbo sušildytus gaminius.

sagtelės skarelėms ir šalikams
Didmeninės kainos

Didesniems kiekiams taikome 40 proc. nuolaidą nuo mažmeninės kainos. Galite didmeninėmis kainomis pirkti mūsų parduotuvėje suformavę užsakymą ir krepšelyje įvedę nuolaidos kodą. Nuolaidos kodą daugiau perkantiems klientams išsiunčiame el. paštu, tad parašykite mums info@visisuvenyrai.lt dėl bendradarbiavimo.

Padėkliukai puodeliams su dėžute - suvenyrai arbatos mėgėjams
Tiekimas ir siuntimas

Mūsų parduotuvėje jau esančių gaminių didmeninius užsakymus paprastai atliekame per 5-10 darbo dienų po apmokėjimo gavimo ir išsiunčiame registruotu paštu Lietuvoje. Visada galime susitarti dėl kitokio Jums patogaus pristatymo būdo. Dėl individualių užsakymų, tiekimo ir pristatymo mums rašykite el. paštu.

Susisiekime

El. p.: info@visisuvenyrai.lt
Tel.: +37067775352

Susitikime

Susitikti galime Kaune, Jonavoje arba Ukmergėje

Dirbkime

Rašykite mums ir dirbkime kartu!

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.