Ažuolinės medinės segės pagamintos iš seno ąžuolo medienos – visi suvenyraiAžuolinės medinės segės pagamintos iš seno ąžuolo medienos – visi suvenyrai

Segės iš ąžuolo

Mediniai papuošalai - segės dvelkia seno ąžuolo galia ir miško energija. Ąžuolas – amžinumo, jėgos ir tvirtumo simbolis.

Medines sages rasite čia
Medinės sagtelės skarelėms ir šalikams – visi suvenyraiMedinės sagtelės skarelėms – visi suvenyrai

Sagtelės skarelėms

Jeigu mėgstate ryšėti skarelę ar šaliką, pasipuoškite šiuo aksesuaru. Tai praktiškas papuošalas, suteikiantis savitumo ir išskirtinumo.

Sagtelių kolekciją rasite čia
Mediniai padėkliukai puodeliams – visi suvenyraiMediniai padėkliukai puodeliams – visi suvenyrai

Padėkliukai puodeliams

Mediniai padėkliukai puodeliams apsaugos nuo karščio baldus ir suteiks namams jaukumo. Tai gali būti ir šilta dovana iš medžio!

Padėkliukai puodeliams yra čia
Uosinės medinės segės visi suvenyraiUosinės medinės segės visi suvenyrai

Mediniai papuošalai - sagės

Segės iš uosio kietmedžio pabrėžia savitą stilių ir atskleidžia medienos rievių grožį. Netikėtos formos ir medienos unikalumas suteikia papuošalui ypatingos vertės.

Visos medinės segės yra čia

Medinės sagtelės skarelėms, skaroms ar žiedai šalikams perverti yra originalus rankų darbo kūrinys, kuris papuoš bet kurią moterį ar merginą. Jeigu mėgstate nešioti šaliką ar šalikėlį, skarelę, toks šaliko žiedas bus puikus garderobo akcentas, tuo pačiu papuošalas ir praktiškas aksesuaras, kuris neleis šaliko galams plaikstytis vėjyje, o skarelę padės stilingai susisegti. Šios medinės sagtelės skralėms arba šaliko žiedai ypatingai tinka prie lino, vilnos, šilko ar kitokio audinio. Galite rinktis nuo paprastesnės iki iš ąžuolo ar uosio drožtos sagtelės skarelėms!

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.